ایلان ماسک (Elon Musk) نظر واقعی خود را در مورد بیت کوین (Bitcoin) و کریپتو بیان کرد

ایلان ماسک (Elon Musk) نظر واقعی خود را در مورد بیت کوین (Bitcoin) و کریپتو بیان کرد

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

ایلان ماسک (Elon Musk) نظر واقعی خود را در مورد بیت کوین (Bitcoin) و کریپتو بیان کرد

ایلان ماسک (Elon Musk) نظر واقعی خود را در مورد بیت کوین (Bitcoin) و کریپتو بیان کرد

Bitcoin

ایلان ماسک (Elon Musk) مدیر عامل شرکت اسپیس ایکس (SpaceX) و تسلا (Tesla) پس از یک سری توییت های طولانی و مبهم در خصوص بیت کوین Bitcoin (BTC) ، موضع خود را در مورد کریپتوکارنسی ها در یک پادکست در ۲۰ ژانویه مشخص کرد. ماسک با اشاره به این که بیت کوین (Bitcoin) زیاد برایش مهم نیست، بیشتر بر استفاده از بیت کوین (Bitcoin) در معاملات غیرقانونی تمرکز کرد.

این میلیاردر معروف اخیراً به دلیل توییت‌های کوتاه و مبهمی که در مورد کریپتوکارنسی ها نوشته بود در کانون توجه قرار گرفته است. در ۱۰ ژانویه ، وی توییتی را منتشر کرد که می گوید “بیت کوین (Bitcoin) کلمه امن من نیست”.

ماسک در آوریل ۲۰۱۹ هم در توییت مبهم دیگری نوشته بود: کریپتوکارنسی کلمه امن من است.

اما با توجه به توییت‌های قبلی که در آن‌ها متعهد شده بود “قیمت تسلا را در ۴۲۰ دلار نگه دارد”، این توییت‌ها بیشتر به عنوان شوخی در نظر گرفته می ‌شدند. تاریخچه فعالیت‌های اولیه ماسک عمیقاً با بازارهای مالی پیوند خورده است.

در سال ۱۹۹۹ ایلان ماسک ایکس دات کام (X.com) را تاسیس کرد که یک بانک آنلاین بود و بعدها به دنبال ادغام‌های متوالی به پی پال (PayPal) تبدیل شد. او در این پادکست با اشاره به این شرکت، گفت:

“اگر برنامه‌ای که برای پی‌پال (PayPal) داشتم، در این شرکت اجرا می‌شد، احتمالاً در حال حاضر با ارزش ‌ترین شرکت در جهان بود.”

مصاحبه ‌کنندگان سوالی در مورد بیت کوین (Bitcoin) و کریپتوکارنسی ها با توجه به شباهت معنوی آن‌ها با (X.com) از ماسک پرسیدند. ماسک در پاسخ گفت اهمیتی به بیت کوین (Bitcoin) نمی ‌دهد.

او با اشاره به این که وایت پیپری که ساتوشی ناکاموتو (Satoshi Nakamoto) نوشته بسیارهوشمندانه است، گفت موضع وی درباره کریپتوکارنسی ها ، کاربران این ارزها را بسیار عصبانی خواهد کرد. او در ادامه افزود:

” در هر کشوری قوانین تعریف ‌شده‌ای وجود دارد، اما معاملاتی وجود دارند که در محدوده این قوانین نیستند (اما باید انجام شوند)، و معمولاً از پول نقد برای انجام این معاملات استفاده می‌شود. اما برای این که بتوان یک معامله غیرقانونی را انجام داد، باید از پول برای معاملات قانونی هم استفاده شود و در واقع به یک پل بین معاملات قانونی و غیرقانونی نیاز است و این همان نقطه ای است که کریپتو وارد بازی می‌شود.

ماسك خاطرنشان كرد: استفاده از پول نقد به طور فزاينده سخت تر می شود ، اما هر نوع جايگزيني بايد براي مقاصد قانوني و غيرقانوني قابل استفاده باشد ، زيرا ” در غير اين صورت بی فایده خواهد بود.”

با وجود این که او کاملاً موافق کریپتوکارنسی ها نیست، ماسک هدف مشخصی را در خصوص کریپتو می‌بیند:

“باید پلی بین معاملات قانونی و غیرقاونی وجود داشته باشد. و این همان زمانی است که کریپتو می تواند جایگزین موثری برای پول نقد باشد. اما من کریپتو را در جایگاه اصلی به عنوان پول [برای معاملات] نمی‌بینم. ”

علی‌رغم تأثیر منفی استفاده از آن برای مقاصد غیرقانونی ، او می‌گوید نمی‌خواهد در مورد کریپتو قضاوت کند.از نظر ماسک ، دولت ها در بعضی موارد خاص زیاده روی کرده اند :

“من فکر می‌کنم موارد غیرقانونی بسیاری وجود دارند که نباید غیرقانونی باشند. دولت‌ها بعضاً قوانین بسیار زیادی در مورد برخی مسائل دارند. نباید تمام مسائل غیرقانونی تلقی شوند. فکر می کنم چیزهای غیرقانونی زیادی وجود دارد که نباید غیرقانونی باشند. ”

با وجود این که ماسک مخالف کریپتوکارنسی نیست، اما آن‌ را به طور کامل تایید نمی‌کند. در بخش ابتدایی مصاحبه او با اشاره به این که “بانک‌ها با مشکل روبرو هستند”، به رقبای دیگری مانند استرایپ (Stripe) اشاره کرد. استرایپ یک سیستم پرداخت الکترونیک است که در بیش از ۲۵ کشور در دسترس می باشد و بیش از ۱۰۰ نوع واحد ارزی مختلف را پشتیبانی می کند.

منبع : دلاریپتو


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای www.gorelax.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:www.gorelax.ir | نقشه سایت